Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Verslo ekonomika (2)

Verslo ekonomika (2)

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Aprašymas

Lentelės. Įvadas. Atskirų gaminių gamybos mastas. Reikalingas įrenginių ir darbo vietų skaičius. Darbininkų bei barų administracijos darbuotojų skaičius. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų atliginimas, tenkantis vienam gaminiui ir visiems gaminiams. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų socialinis draudimas. Pagalbinių darbininkų darbo apmokėjimai bei įmokos socialiniam draudimui. Baro administracijos darbuotojų darbo apmokėjimai bei įmokos SoDrai. Medžiagų poreikis ir išlaidos metinei gamybos programai įvykdyti. Maksimalios ir vidutinės einamosios atsargos metrais ir litais. Draustinės medžiagų atsargos metrais ir litais. Gautinų medžiagų kiekis metrais ir vertė litais per metus. Sandėlio plotas, m2. Medžiagų išlaidos 1 gaminiui. Reikalingas pastatų plotas gamybinėms, buitinėms bei administracinėms reikmės ir jo vertė. Bendras gamybinis plotas. Reikalingas elektros energijos kiekis varikliams varyti. Reikalingas elektros energijos kiekis patalpoms apšviesti. Vieno gaminio tiesioginės gamybos išlaidos. Gamybinės paskirties įrenginių ir pastatų metinės nusidėvėjimo sąnaudos. Netiesioginės gamybos išlaidos. Vienam gaminiui priskiriama netiesioginių gamybos išlaidų suma ir vieno gaminio savikaina. Vieno gaminio kaina. Pagamintos ir parduotos produkcijos vertė per metus. Įmonės veiklos sąnaudos. Įmonės bendrojo ir grynojo pelno sumos per metus. Pardavimų pelningumas litais ir procentais. Išvados.

Ištrauka

Įmonė — tai užsiimanti ūkine veikla organizacija, kurį vykdo vieną ar kelias jai būdingas funkcijas, gamindama ir paskirstydama įvairias prekes, o taip pat teikdama paslaugas. Ji yra savo vardą turintis atskiras ūkio vienetas.
Įmonės veikla yra gana sudėtinga. Šiuo metu pasaulyje yra labai daug įvairių, panašia ar visiškai skirtinga veikla užsiimančių įmonių, vienos yra didelės kitos vidutinės dar kitos mažos. Kai kurios bankrutuoja, klesti ir atneša didžiulius pelnus.
Vidutinių ir mažų įmonių steigimas, jų veiklos skatinimas – tai šalies ekonomikos stiprinimo bei stabilumo pagrindas. Reikėtų paminėti, kad vidutinės ir mažos įmonės yra vienos iš pagrindinių darbo vietų steigėjų, be to, smulkieji verslai yra dažniausiai pelningesni.
Kursinio darbo tikslas – įtvirtinti teorines žinias bei įgyti praktinių įgūdžių, taip pat įsisavinti įmonės veiklos ekonominių rodikliu skaičiavimo metodiką.
Reikia apskaičiuoti tam tikros UAB busimos veiklos planinius ekonominius rodiklius, kad įvertinti ir prognozuoti jos veiklos rezultatus, o taip pat siekti sumažinti riziką ir išvengti neigiamų pasekmių.
2005 metais pradės veikti mūsų UAB. Buvo surinkta informacija apie vartotojų poreikius bei konkurentus. Viską išanalizavus buvo nuspręsta kad įmonė sius švarkus ir kombinezonus.
Šis darbas susideda iš dvejų dalių – tiriamoji dalis, kurioje lentelėse pateikti skaičiavimai ir jų paaiškinimai, ir išvados bei pasiūlymai, kurie, pravers skaičiavimų įvertinimui. Šio darbo dėka galima sužinoti ar šį įmonė ne bankrutuos, ar gerai jos vadovai nustatė gaminių kainas ir ar sugebės ji gauti kokį nors pelną. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai4
Dydis77.55 KB
Autoriusskalvija
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojaslektorė L.Steiblienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo ekonomika (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 31 puslapis 
  • Vilniaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • lektorė L.Steiblienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą