Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Savanoriškos organizacijos

Savanoriškos organizacijos

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Įvadas. Savanoriškos veiklos motyvai. Savanoriškos organizacijos vizija ir misija. Jaunimo psichologinės paramos centro veikla. Savanorių visuomeninė nauda. Išvados.

Ištrauka

Organizacija – tai socialinė grupė, orientuota į tarpusavyje susijusių ir specifinių tikslų įgyvendinimą. Savanoriškos organizacijos yra tokios, kurias asmenys pasirenka savo noru. Asmenys buriasi į organizacijas tam, kad praleistų laisvalaikį, pabendrautų su bendraminčiais, suteiktų socialines paslaugas arba netgi padėtų sau.
Savanoriškų organizacijų dydis ir struktūra yra labai skirtingi. Svarbiausias dalyvavimo organizacijoje veiksnys – socialinis ekonominis statusas. Jis apima asmens pajamas, išsilavinimą arba užsiėmimą, profesiją.
Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, veikia savanoriškos organizacijos. Jos dažniausiai vadinamos nevyriausybinėmis. Dabartiniame pasaulyje savanoriškų nevyriausybinių organizacijų vaidmuo didėja, pasitikėjimas jomis taip pat. Šios organizacijos pamažu tampa tarpininkais tarp individo ir valdymo struktūrų. Jos puikiai sugeba atstovauti visuomenės narių interesams, padeda žmonėms (teikia paslaugas), prisideda prie visuomenės narių gyvenimo sąlygų gerinimo bei pagrindinių visuomenės vertybių išsaugojimo.
Tema: Jaunimo psichologinės paramos centro socialinis projektas.
Tikslas: Analizuoti savanoriškos organizacijos veiklos formas ir dalyvavimo bendruomenėje ypatumus.
Uždaviniai:
1. Aiškinti savanoriškosios organizacijos narių bendradarbiavimo reikšmę ir nuo to priklausančias organizacijos pažangos perspektyvas.
2. Nagrinėti organizacijos vizijos ir atliekamos misijos vienovę ir reikšmę bendrai siekiamiems tikslams įgyvendinti.
3. Analizuoti organizacijos visuomeninę naudą.
Organizacijos darbo sėkmė bei geras vardas dažnai priklauso nuo narių sugebėjimo dirbti komandoje, bendro tikslo siekimo. Analizuodama pasirinktos savanoriškos organizacijos veiklą, jos reikšmę jaunimo problemoms ir naudą bendruomenėje, atskleidžiu savanoriais esančių žmonių pasirengimą suvokti aktualias gyvenimiškas jaunimo problemas, prevencinio darbo ypatumus. Naudojuosi įvairia literatūra, norėdama supažindinti su savanoriškų organizacijų svarbiausiais motyvais ir jaunimo psichologinio paramos centro vietą savanoriškų organizacijų kontekste.
Panaudojau 7 literatūros šaltinius. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonomikos referatas
KategorijaEkonomika
TipasReferatai
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis20.7 KB
AutoriusRaimonda
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Failo pavadinimasMicrosoft Word Savanoriskos organizacijos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 8 puslapiai 
  • 2 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą