Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Labdaros ir paramos fondo įregistravimas

Labdaros ir paramos fondo įregistravimas

  
 
 
123456789
Aprašymas

Įvadas. Labdaros ir paramos fondo sąvoka, bei ką turi padaryti steigėjai prieš įregistravimą. Labdaros ir paramos fondo registravimas. Išvados.

Ištrauka

Fondas – savo pavadinimą turintis ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, kurio pagrindiniai veiklos tikslai – labdaros arba (ir) paramos bei kitokios pagalbos teikimas Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymo (toliau – Labdaros ir paramos įstatymas) ir šio Įstatymo nustatyta tvarka fiziniams ir juridiniams asmenims mokslo, kultūros, švietimo, meno, religijos, sporto, sveikatos apsaugos, socialinės globos ir rūpybos, aplinkos apsaugos ir kitose visuomenei naudingomis (t.y. tarptautinio bendradarbiavimo, žmogaus teisių apsaugos, mažumų integracijos, kultūros, religinių ir etinių vertybių puoselėjimo, švietimo, mokslo ir profesinio tobulinimo, neformalaus ir pilietinio ugdymo, sporto, socialinės apsaugos ir darbo, sveikatos priežiūros, nacionalinio saugumo ir gynybos, teisėtvarkos, nusikalstamumo prevencijos, gyvenamosios aplinkos pritaikymo ir būsto plėtros, autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos, aplinkos apsaugos ir kitose visuomenei naudingomis ir nesavanaudiškomis pripažįstamose srityse. )ir nesavanaudiškomis pripažįstamose srityse. Fondo pavadinime turi būti žodžiai "labdaros" ar "paramos" arba "labdaros ir paramos". Fondo buveinė turi būti Lietuvos Respublikoje bei turi turėti bent vieną sąskaitą banke (kaip ir valstybės, savivaldybės įmonėse, Viešosiose įstaigose). Fondas veikia pagal Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos Respublikos civilinį kodeksą, Labdaros ir paramos įstatymą, bei kitus įstatymus, Vyriausybės nutarimus ir savo įstatus. Taigi šiame darbe išnagrinėsiu kokių dokumentų reikia įregistravimui, bei kaip labdaros ir (ar) paramos fondas yra įregistruojamas.


Labdara - tai labdaros teikėjų savanoriškas ir neatlygintinas pinigų, turto ar paslaugų teikimas remtinų fizinių asmenų1 minimaliems socialiai priimtiniems poreikiams tenkinti, sveikatos priežiūrai užtikrinti, padėti likviduoti karo ir gaivalinių nelaimių, gaisrų, ekologinių katastrofų, užkrečiamųjų ligų protrūkių bei epidemijų pasekmes.
1Tokie fiziniai asmenys yra (cituoju įstatymą) -
1. neįgalieji (invalidai);
2. ligoniai;
3. vaikai našlaičiai ir be tėvų globos likę vaikai;
4. nedirbantys pensininkai, negaunantys kitų pajamų, išskyrus pensijas ir kitas socialines išmokas;
5. bedarbiai;
6. asmenys, kuriems LR įstatymų nustatyta tvarka pripažintas nukentėjusiųjų teisinis statusas;
7. šeimos (asmenys), kurių gaunamos pajamos negali patenkinti jų minimalių socialiai priimtinų poreikių, kurių mastą nustato savivaldybės; asmenys, savivaldybių nustatyta tvarka pripažinti nukentėjusiais nuo karo ir gaivalinių nelaimių, gaisrų, ekologinių katastrofų, epidemijų, užkrečiamųjų ligų protrūkių ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonomikos referatas
KategorijaEkonomika
TipasReferatai
Apimtis7 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis12.66 KB
AutoriusRuta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasV. Liseckas
Švietimo institucijaSocialinių mokslų kolegija
FakultetasKlaipėdos filialas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Labdaros ir paramos fondo iregistravimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 7 puslapiai 
  • Socialinių mokslų kolegija / 2 Klasė/kursas
  • V. Liseckas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą