Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Verslo ekonomika (19)

Verslo ekonomika (19)

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Įvadas. Gaminių gamybos apimtis per metus. Gamybos programai įgyvendinti būtinų įrengimų poreikis. Medžiagų poreikis ir išlaidos metinei programai įvykdyti. Einamosios maksimalios ir draustinės medžiagų atsargos (kiekis ir vertė). Pagrindinių ir pagalbinių darbininkų poreikis. Vienetiniai įkainiai už pagamintą produkciją. Pagrindinių darbininkų pagrindinis darbo užmokestis per metus ir papildomo darbo užmokesčio suma bei metinė socialinio draudimo įmokų suma. Pagalbinių darbininkų darbo užmokestis per metus ir metinė socialinio draudimo įmokų suma. Tiesioginės gamybos išlaidos kiekvienam gaminiui ir visai gamybos programai. Įrengimų metinės nusidėvėjimo sąnaudos. Elektros energijos poreikis gamybai ir gamybos patalpų apšvietimui. Netiesioginės gamybos išlaidos (bendros ir tenkančios vienam gaminiui). Kiekvieno gaminio gamybinė savikaina ir kaina. Veiklos sąnaudos. Per metus pagamintos produkcijos savikaina. Per metus parduotos produkcijos savikaina. Per metus parduotos produkcijos vertė. Įmonės bendrasis ir grynasis pelnas, pelno mokestis. Bendrasis pardavimų pelningumas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Šiuolaikinėje visuomenėje įmonių kūrimas yra tikrai neretas reiškinys. Tačiau vienos įmonės veikla suklesti, kitų, deja, ne. Įmonės veiklos sėkmė – tinkamai pagaminti prekę ar atlikti kitus veiksmus, bet ir rūpintis, kad visuomenė tai žinotų. Taip pat įmonės veiklos sėkmė priklauso nuo visuomenės nuomonės apie ją ir jos veiklą bei jos kokybiškus gaminius. Jei įmonei pavyksta visuomenėje ir ypač jos grupėse suformuoti teigiamą įvaizdį, jai daug lengviau siekti savo tikslų.
Todėl, manau, kad šio kursinio darbo tikslas – nustatyti, ar UAB "Verknė" dirbs pelningai, ar patirs nuostolius.
Mano darbo uždaviniai:
1. Sužinoti įmonės darbo rezultatus, kad ateityje įmonė galėtų plėsti savo veiklą, gaminti įvairesnę produkciją, ieškoti galimybių parduoti produkciją užsienyje.
2. Apskaičiuoti UAB "Verknė" planinius ekonominius rodiklius ir prognozuoti veiklos rezultatus ir pateikti savo išvadas.
Kad galėtume prognozuoti įmonės veiklos rezultatus ir galėtume pateikti savo išvadas ir pasiūlymus, mums reikės apskaičiuoti šios įmonės visus ekonominius rodiklius, kurie ir nurodys įmonės veiklos rezultatus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-02-05
DalykasEkonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis29 puslapiai 
Literatūros šaltiniai2
Dydis155.62 KB
Autoriusgiedrius
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/Dėstytojaslekt. D.Prūsaitienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo ekonomika (19) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 29 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 1 Klasė/kursas
  • lekt. D.Prūsaitienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą