Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Asmeninė ekonominė atsakomybė už savo gerovę

Asmeninė ekonominė atsakomybė už savo gerovę

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Asmeninė ekonominė atsakomybė už savo gerovę. Žemės ūkio banko taikomų garantijų rūšys. Banko garantijų išdavimo taisyklės ir tvarka. Parama vaikams (child allowance, maintenance advance). Tėvų draudimas. Neoficialiai teikiamos paslaugos Lietuvoje. Neapskaitomos ekonomikos elementai legaliose veiklose. Nuslėptos pajamos įmonėse. Nelegalus darbas ir neapskaitoma ekonomika.

Ištrauka

Draudimo objektai yra pasiūlymo laidavimo bei atlikimo, garantinio laikotarpio ir išankstinio apmokėjimo laidavimo raštai, kurie yra draudėjo prievolės pagal užsakovo vykdomų konkursų sąlygas ir statybos objektų rangos sutartis. Draudimo įvykiais išduodant pasiūlymo garantijos laidavimo raštą laikoma kai: Draudėjas atsiima savo pasiūlymą jo galiojimo laikotarpiu draudėjas, laimėjęs konkursą, vengia ar atsisako pasirašyti rangos sutartį, vengia ar atsisako pateikti atlikimo ar išankstinio apmokėjimo laidavimo raštą, kai to reikalauja konkurso sąlygos, draudėjas, užsakovui priėmus jo pasiūlymą, nesutinka su pasiūlymo kainos korektūra, kaip to reikalauja konkurso sąlygos draudėjas, užsakovui priėmus jo pasiūlymą, nesutinka su pasiūlymo kainos korektūra, kaip to reikalauja konkurso sąlygos. Draudimo įvykiais išduodant draudimo polisą ir atlikimo laidavimo raštą laikoma kai: Draudėjo atlikti darbai neatitinka sutarties reikalavimų, draudėjas nesilaiko terminų, numatytų sutartyje draudėjas neteisėtai atsisako vykdyti rangos darbus. Draudimo įvykis išduodant draudimo polisą ir garantinio laikotarpio laidavimo raštą yra užsakovo suteikto draudėjui avanso panaudojimas ne pagal paskirtį. Draudimo įvykis, išduodant draudimo polisą ir garantinio laikotarpio laidavimo raštą, yra draudėjo neįvykdyti įsipareigojimai užsakovui. Nedraudiminiais įvykiais laikomi tie atvejai, už kuriuos draudikas neatsako prieš užsakovą pagal išduotus laidavimo raštus. Draudimo sutartis gali būti pakeista tik abiejų šalių raštišku susitarimu. Draudėjas turi sutarties galiojimo laikotarpiu reguliariai laiku mokėti draudimo įmokas, suteikti draudikui reikalingą informaciją, taip pat ne vėliau kaip per 2 darbo dienas pranešti apie anketos duomenų pasikeitimą. Žemės Ūkio Banko taikomų garantijų rūšys: 4 tipų bankinės garantijos: 1.Siūlymo garantija; 2. Įvykdymo garantija; 3. Išankstinio apmokėjimo garantija. Parama vaikams: Skaičius vaikų, gaunančių vaikų dotaciją, 1993/94 biudžetinių metų pabaigoje sudarė apytiksliai 1 770 000. Vaikų dotacijų administravimo kaštai yra labai maži. Taip yra dėl to, kad didelė darbo dalis atliekama automatizuotai ir ~80% mokėjimų atliekama per banko sąskaitas. 1991-1994m. buvo mokama speciali vienišų tėvų pašalpa kaip kompensacija už mokesčių sumažinimo atšaukimą. 1993/94 biudžetiniais metais vienišų tėvų pašalpų išmokėta ~190 000.

Atsakomybės laidavimo, išduodant pasiūlymo, atlikimo, išankstinio apmokėjimo bei garantinio laikotarpio laidavimo raštus, savanoriškojo draudimo taisyklės. UAB draudimo kompanijoje "Ūkio draudimas"

Draudėjais gali būti visi Lietuvos respublikoje įregistruoti ūkio subjektai. Laidavimo raštas yra draudiko įsipareigojimas atsakyti užsakovui draudimo polise ir laidavimo rašte nurodytos sumos ribose, jei draudėjas neįvykdys visos savo prievolės ar jos dalies.
Draudimo objektai yra pasiūlymo laidavimo bei atlikimo, garantinio laikotarpio ir išankstinio apmokėjimo laidavimo raštai, kurie yra draudėjo prievolės pagal užsakovo vykdomų konkursų sąlygas ir statybos objektų rangos sutartis. Draudėjo prievolės, už kurių vykdymą draudikas nelaidavo pagal vieną iš anksčiau minėtų sutarčių nėra draudimo objektas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonomikos referatas
KategorijaEkonomika
TipasReferatai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis31.33 KB
AutoriusLiutauras
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2000 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Asmenine ekonomine atsakomybe uz savo gerove [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 17 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2000 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą