Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Klientų buitinių problemų sprendimo tobulinimas

Klientų buitinių problemų sprendimo tobulinimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Inovacijos charakteristika. Projektavimo aplinkos analizė ir problemų įvardijimas. Projektavimo tikslo nustatymas ir strategijos parinkimas. Projektavimo ir jo valdymo procesų planavimas. Projektavimo procesų valdymo organizavimas. Darbo trukmės nustatymas. Ganto grafikas. CPM tinklinis grafikas. Resursų ir investicijų poveikio planavimas. Darbuotojų poreikių numatymas ir darbo apmokėjimo sąnaudų planavimas. Projektui reikalingi darbuotojai. Kiekvienam projekto darbui reikalingi resursai. Trumpalaikių medžiagų resursų poveikio numatymas ir sąnaudų planavimas. Ilgalaikių materialinių resursų poreikio numatymas ir nusidėvėjimo planavimas. Pridėtinių sąnaudų tikslingumas, poreikis ir įsigijimo finansinės sąnaudos. Viso projekto sąnaudos. Investicijų gavimo šaltiniai, kaina arba kaštai. Inovacijos ekonominio naudingumo nustatymas. Inovacijos naudingumo skaičiavimas pas inovacijos kūrėją. Ekonominio naudingumo skaičiavimas pas inovacijos vartotoją. Grynojo pinigų srauto formavimas. Investavimo naudingumo įvertinimas. Darbo išvados.

Ištrauka

1. Inovacijos charakteristika

Inovacija tai naujų žinių panaudojimas siekiant pateikti rinkai naujus produktus (paslaugas). Inovacija, tai nebūtinai technologiškai naujas dalykas, tai gali būti dar kažkas dar neišbandyta esamoje paslaugų rinkoje.
Projekto inovacija – planuojama patobulinti klientų buitinių problemų spendimą įkuriant agentūrą, kurioje dirbs namų šeimininkai(-ai) (virėjai, tvarkytojai), vaikų, pagyvenusių žmonių auklės, slaugės, sodininkai ir aplinkos tvarkytojai, vakarėlių organizatoriai ir kt. Klientai bet kurį darbuotoją galės užsisakyti į namus, ar kai kurie darbuotojai klientų poreikius galės tenkinti agentūros patalpose, pvz.: prižiūrėti vaikus, gaminti maistą, organizuoti pobūvius ir t.t. Siekiamas rezultatas yra patogumas klientui visus darbus atliekančius žmones surasti vienoje įmonėje.


2. Projektavimo aplinkos analizė ir problemų įvardijimas

Augantis šalies ekonominis išsivystymo lygis sąlygoja didesnį žmonių užimtumą, tuo pačiu didėja poreikis buitinių paslaugų rinkai. Tuo gali pasinaudoti vadovas įkurdamas visų buitinių paslaugų teikimo įmonę. Šios paslaugos reikalingos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, kurių sandorių apimtys gali būti itin didelės ir naudingos. Kuriant daugiafunkcinę paslaugų įmonę konkurenciją jai sudaro atskiras paslaugas teikiančios įmonės, taigi planuojama atlikti rinkos stebėjimus ir fiksuoti kaip paslaugos vartotojai reaguos į tokio komplekso veiklą. Be to svarbus kriterijų (kokybės, kainos laiko,šiuolaikiškumo) įvertinimas, kaštų skaičiavimas, sąnaudų ir pajamų planavimas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-12-17
DalykasEkonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis313.21 KB
AutoriusMiglė
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/Dėstytojasdoc. E. Bartkus
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Klientu buitiniu problemu sprendimo tobulinimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • doc. E. Bartkus
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą