Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Įmonės veiklos ekonominiai rodikliai: siuvimo įmonė UAB "Vilnelė"

Įmonės veiklos ekonominiai rodikliai: siuvimo įmonė UAB "Vilnelė"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. UAB "Vilnelė" metinė gamybos apimtis. Gamybos programai būtinų įrengimų poreikis. Medžiagų ir išlaidų metinei gamybos programai įgyvendinti poreikis. Būtinų medžiagų poreikis ir išlaidos. Einamosios maksimalios ir vidutinės medžiagų atsargos. Pagrindinių ir pagalbinių darbininkų poreikis. Vienetinio įkainio už pagamintą produkciją apskaičiavimas. Pagrindinių darbininkų pagrindinio darbo užmokesčio per metus, papildomo darbo užmokesčio, atostoginių ir metinių socialinio draudimo įmokų apskaičiavimas. Tiesioginės gamybos išlaidos kiekvienam gaminiui ir visai gamybos programai. Ilgalaikio turto metinės nusidėvėjimo sąnaudos. Elektros energijos poreikis gamybai ir gamybos patalpų apšvietimui (metams). Netiesioginės gamybos išlaidos. Kiekvieno gaminio gamybinė savikaina ir pardavimo kaina. Per metus parduotos produkcijos savikaina. Metinės pardavimo pajamos. Metinės veiklos sąnaudos. Įmonės bendrasis ir grynasis pelnas, pelno mokestis. Bendrasis ir grynasis pardavimų pelningumas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Įmonė — tai užsiimanti ūkine veikla organizacija, kurį vykdo vieną ar kelias jai būdingas funkcijas, gamindama ir paskirstydama įvairias prekes, o taip pat teikdama paslaugas. Ji yra savo vardą turintis atskiras ūkio vienetas.
UAB "Vilnelė" 200Y metais planuoja siūti vyriškus drabužius. Įmonėjė dirba kvalifikuoti sukirpėjai ir siuvėjai. Įmonės gamybinę struktūrą sudaro:
1. pagrindinės gamybos barai:
a. sukirpimo,
b. siuvimo;
2. pagalbinės gamybos.
Pagal sutartis, sudarytas su didmeninės prekybos įmonėmis, ateinančiais metais planuojama parduoti:
- kostiumų (2 dalių) 8000 vnt.
- švarkų 30000 vnt.
-kelnių 600 vnt.
-marškinių 5000 vnt.
Šio darbo tikslas apskaičiuoti įmonės busimos veiklos planinius ekonominius rodiklius, kad įvertinti ir prognozuoti jos veiklos rezultatus, o taip pat siekti sumažinti riziką ir išvengti neigiamų pasekmių.
Darbo analitinėje dalyje, bus atlikti ekonominiai skaičiavimai, o darbo pabaigoje – pateiktos išvados bei pasiūlymai iš kurių mes sužinosime, ar reikia ką nors pakeisti įmonėje, ar ji nebankrutuos, ar gerai jos vadovai nustatė gaminių kainas ir ar sugebės ji gauti kokį nors pelną. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonomikos referatas
KategorijaEkonomika
TipasReferatai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai3
Dydis94.49 KB
Autoriusviatlona
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones veiklos ekonominiai rodikliai siuvimo imone UAB Vilnele [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 21 puslapis 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą