Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Praktikos ataskaita: kavinės analizė

Praktikos ataskaita: kavinės analizė

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Tyrimas A. Katkaus įmonėje, kavinėje, įsikūrusioje Mažeikių rajone, Sedoje. Įmonės veiklos apžvalga. Įmonės aplinka. Veiksniai, turintys įtakos įmonės veiklos rezultatams. Konkurentai. Vartotojai. Tiekėjai. Įmonės vadyba. Įmonės veiklos analizė. Įmonės dabartinė strategija. Įmonės veiklos įvertinimas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Baigiamosios praktikos ataskaitoje atliksiu tyrimą A. Katkaus įmonėje, kavinėje, atsižvelgiant į šios įmonės veiklos specifiką bei problemas. Darbe išanalizuosiu A. Katkaus įmonės ekonominę veiklą bei įvertinsiu šio verslo plėtrą, taip pat atliksiu rinkos tyrimą, atsižvelgiant į įmonėje esamas problemas, bei išanalizuosiu ir įvertinsiu įmonės strateginį planavimą.
Kavinė priklauso A. Katkaus įmonei. Įmonė įregistruota 1999m. kovo 18 dieną Mažeikių rajono savivaldybėje. Šiai įmonei vadovauja pats savininkas Andrius Katkus. Įmonė užsiima tik kavinės veikla ir turi tik šią kavinę.
Kavinė įsikūrusi Mažeikių raj. Sedos miestelyje. Vieta yra miestelio centre ir yra strategiška. Šiame pastate yra įsikūrę Sedos miestelio kultūros centras. Netoliese yra įsikūrusios kelios parduotuvės, todėl ši vieta yra gana plačiai lankoma įvairių pirkėjų ir klientų. Patalpas kavinė nuomojasi iš Sedos kultūros centro.
Kavinės specializacija – karšti bei šalti patiekalai, alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai bei pilstomas alus. Čia galima išgerti įvairios kavos: baltos, juodos, su šokoladu, įvairus pasirinkimas "Kapučino" kavos.
Ši kavinė labai populiari tiek senimo, tiek jaunimo tarpe. Sedos miestelyje tai tik vienintelė kavinė, o ir įkainiai nėra per dideli vidutiniam vartotojui.

Organizacinė struktūra – kavinės direktorius – įmonės savininkas Stanislava Harrell. Jai tiesiogiai pavaldūs yra abu kavinėje dirbantys barmenai. Esant tokiam mažam darbuotojų skaičiui kavinėje (vidutiniškai dirba dešimt žmonių), tai ir organizacinei struktūrai priskiriama tik kavinės savininkas. Kavinės savininkas jau daug metų dirba visuomeninio maitinimo srityje, turi aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą.
Teikiamos paslaugos - viešojo maitinimo paslaugos. Čia prekiaujama alkoholiniais ir nealkoholiniais gėrimais bei pilstomu alumi.
Kavinė siūlo įvairų alkoholinių gėrimų asortimentą, klientų pageidavimu daromi įvairūs kokteiliai, kurie pasirenkami iš sudaryto "Alkoholinių gėrimų meniu". Čia galima užsisakyti norimos kavos, kuri pagaminama čekišku kavos aparatu. Arbatų pasirinkimas nėra toks didelis.
Kavinėje patiekalų kainos yra pastoviai peržiūrimos, nors jos kinta labai nežymiai. Kadangi produktų tiekėjai praktiškai nesikeičia, tai ir produktų kainos yra stabilios, atlyginimai kyla taip pat labai nežymiai. Aišku, kažkoks kainų kilimas yra, bet jis kavinės lankytojams ryškiai nesijaučia. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-05-15
DalykasEkonomikos praktikos ataskaita
KategorijaEkonomika
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis26.81 KB
AutoriusSandraxa
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasBalnytė
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasRietavo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita kavines analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą