Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Verslas ir ekonomika "naujojoje" Europoje. Europos Sąjungos (ES) ekonominė politika

Verslas ir ekonomika "naujojoje" Europoje. Europos Sąjungos (ES) ekonominė politika

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041
Aprašymas

Įvadas. Verslas "naujojoje" Europoje. Pasiskirstymo pagal įmonių dydį struktūra. Rinkos apimtis. Koncentracija sektoriuose. Valstybinis ar privatus verslas. Juridinė verslo forma. Verslo aplinka. Verslo užimtumas pagal lyties, amžiaus, dienos užimtumo rodiklius. Ekonomika "naujojoje" Europoje. Svarbesni ekonominiai rodikliai. Infliacija. BVP ir ekonomikos augimas. Nedarbo lygis. Paslaugų ekonomika. Valstybių ekonominė integracija Europoje. Europos Sąjungos (ES) ekonominė politika. Verslumas. Užimtumas. Europos Sąjungos (ES) struktūrinė parama. EMU - euras ir Eurozona. Atsakomybės už bendrijos ekonominę ir monetarinę politiką pasidalijimas. Išvados. Priedai (2).

Ištrauka

Lietuva - Europos Sąjungos valstybė – narė nuo 2004 metų. Kiekvieną dieną galima pajausti vis naujus mus įtakojančius buvimo šioje Sąjungoje aspektus. Yra ir neigiamų, ir teigiamų. Šiandien jaučiami pokyčiai politinėje, ekonominėje, kultūrinėje, socialinėje sferose. Lygindami pokario Europą su šių dienų Europa pamatysime didžiulį šuolį technologijų, mokslo, komunikacijų srityse. Ypač dideli skirtumai, pokyčiai jaučiami versle.
Verslas, verslinė veikla dabar yra kiekvienos valstybės varomoji jėga. Šių dienų verslas daro įtaką valstybių mokslui, kultūrai, ekonomikai, politikai, teisei.
Mano kursinio darbo tikslas yra apžvelgti – verslo situaciją Europoje, o taip pat ir ekonomikos tendencijas ES. Tad šio darbo uždaviniai - surinkti ir paanalizuoti kuo daugiau informacijos apie verslą ES, jo formas, aplinką, įtaką ekonomikai. Taip pat aptarti pagrindinius ekonominius rodiklius, darančius didžiausią įtaką dabartinei ES ekonomikai bei aptarti ES ekonominę politiką ir jos pagrindines kryptis.
Šiam tikslui įgyvendinti daugiausia naudojausi Eurostat dapartamento duomenimis, Europos Komisijos metinėmis ataskaitomis ir kitais leidiniais bei spaudos ir politinių - publicistinių laidų teikiama informacija. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis39 puslapiai 
Literatūros šaltiniai21
Dydis689.15 KB
AutoriusMonika
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasKalašinskaitė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslas ir ekonomika naujojoje Europoje. Europos Sajungos (ES) ekonomine politika [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 39 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Kalašinskaitė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą