Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Verslo ekonomikos rodiklių skaičiavimai

Verslo ekonomikos rodiklių skaičiavimai

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – apžvelgti UAB "Odena" veiklą, nurodyti priemones, kaip būtų galima sumažinti gaminių savikaina ir gauti didesnį pelną. Praktinė dalis. Lentelės: Atskirų gaminių gamybos mastas per pusę metų. Reikalingų įrengimų ir darbo vietų skaičius. Reikalingų pagrindinių darbininkų skaičius. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų atlyginimas ir socialinis draudimas, tenkantis vienam gaminiui ir visai programai. Pagalbinių darbininkų darbo užmokestis bei įmokos socialiniam draudimui. Administracijos darbo užmokestis bei įmokos socialiniam draudimui. Tiesioginės išlaidos medžiagoms atitinkamai vienam gaminiui ir visai programai. Tiesioginės gamybos išlaidos vienam gaminiui ir visai programai. Medžiagų poreikis pusmečio programai vykdyti. Medžiagų išlaidos ir einamosios maksimalios medžiagų atsargos natūrine išraiška ir litais per pusę metų. Draustinės medžiagų atsargos natūrine išraiška ir litais. Numatomų pirkti medžiagų kiekis ir vertė litais per pusę metų. Reikalingas pastatų plotas m2 gamybinėms patalpoms ir patalpų vertė. Reikalingas elektros energijos kiekis varikliams ir jo vertė. Reikalingas elektros energijos kiekis apšvietimui ir jo vertė. Gamybinės paskirties įrengimų, pastatų ir kito ilgalaikio turto nusidėvėjimo sąnaudos per pusę metų. Netiesioginės gamybos išlaidos. Vienam gaminiui priskiriamą netiesioginių gamybos išlaidų suma, vieno gaminio pagaminimo savikaina. Veiklos sąnaudos. Gaminio pilnoji savikaina. Vieno gaminio kaina, kai parduodamų gaminių kainoje savikaina sudarys: natūralios odos rankinių – 70%, o dirbtinės odos kuprinių – 75 lt. Pagamintos ir parduotos produkcijos vertė bei įmonės bendras ir grynas pelnas per pusę metų ir pelno mokestis. Pardavimų pelningumas procentais. Siūlymai. Išvados.

Ištrauka

Verslo ekonomika yra mokslas apie tvarkymą žmonių ūkinės veiklos, kurių metu, naudojant įvairius išteklius, tenkinami žmonių poreikiai. Tai ūkinė pavienių ūkių, kurie dažniausiai vadinami įmonėmis, veikla.
Kursinio darbo tikslas – apžvelgti UAB "ODENA" veiklą, nurodyti priemones, kaip būtų galima sumažinti gaminių savikaina ir gauti didesnį pelną.
Uždaviniai:
1. Taikyti žinomas žinias.
2. Taikyti tinkamus metodus.
3. Analizuoti, svarstyti, vertinti ir pateikti pasiūlymų.
4. Apibendrinti ir įvertinti sukauptą informaciją.
Kursinio darbo struktūrą sudaro dvi dalys: praktinė ir teorinė. Praktinė – tiriamoji dalis atliekama vadovaujantis kursinio darbo užduotimi. Kursinio darbo užduotyje pateiktu duomenys yra sąlyginiai. Visi skaičiavimai atliekami lentelėse. Po kiekviena lentele užrašoma formulė. Teorinėje dalyje taikomos žinios ir apibendrinama įmonės veikla. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-09-09
DalykasEkonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis107.74 KB
AutoriusEglė
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasZ. Verseckienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo ekonomikos rodikliu skaiciavimai [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 28 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Z. Verseckienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą