Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Elektros montavimo paslaugų įmonės AB "Saugi elektra" veiklos organizavimas ir ekonominis projekto pagrindimas

Elektros montavimo paslaugų įmonės AB "Saugi elektra" veiklos organizavimas ir ekonominis projekto pagrindimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Darbe yra pristatomas gyvenamojo kvartalo elektrifikavimo, ekonominis įgyvendinimas. Darbo objektas: Elektros montavimo paslaugų įmonės veiklos organizavimas ir ekonominis projekto pagrindimas. Darbo tikslas: susipažinti su elektros montavimo įmonės steigimu ir jos organizavimo principais, apskaičiuoti ir numatyti projekto vertę. Elektros montavimo paslaugų įmonės steigimas ir veikla. Elektros montavimo paslaugų įmonės tipas. Įmonės AB "Saugi elektra" misija ir vizija. Elektros montavimo paslaugų įmonės rinkos tyrimai. Elektros montavimo paslaugų įmonės marketingo komplekso elementai. Elektros montavimo paslaugų įmonės marketingas. Techninio projekto dokumentacija ir ekonominis pagrįstumas. Medžiagų ir elektros įrenginių žiniaraštis. Elektros įrenginių skaičius ir galia. Elektros montavimo darbų sąnaudos. Pagalbinių medžiagų poreikis. Objekto elektros įrenginių ir montavimo darbų sąmata. Kalendorinis elektros montavimo darbų grafikas. Elektromontuotojų darbo užmokesčio organizavimas. Energetinio ūkio metinės eksploatacijos išlaidos. Išvados.

Ištrauka

Energetika apima tarpusavyje susijusius energetikos sektorius (elektros energetikos, centralizuoto šilumos tiekimo, naftos, gamtinių dujų, anglių ir vietinio kuro bei atsinaujinančių energijos išteklių), kuriuos sudaro visuma įmonių ir įrenginių, skirtų įvairių energijos išteklių gavybai, gamybai, transformavimui, perdavimui, skirstymui ir vartojimui. Įmonė privalo priimti ekonomiškai pagrįstus, racionalius ir kuo tikslingesnius sprendimus, o tam reikalinga kuo tikslesnė informacija. Beto šiuolaikinis verslas atsidūrė dinamiškoje aplinkoje, kurioje pokyčiai yra pastovus reiškinys. Šiuo metu teikiamos paslaugos atspindi vartotojų poreikius, t.y. paklausą ir pasiūlą, tiek vidaus, tiek ir užsienio rinkoje. Todėl energetinės krizės įgauna vis reikkšmingesnį ekonominį atspalvį, kuo pasekoje valstybės turinčios energetinių išteklių stiprina savo politinę, ekonominę ir karinę galią. Kad būtų išlaikoma jėgų pusiausvyra pasitelkiamos įvairios priemonės, viena jų atsinaujinantys arba kitaip alternatyvūs energijos šaltiniai. Deja dėl tradicinių energijos šaltinių įtakos nenorint sau konkurentų pokyčiai šioje srityje labai nežymūs ir vyksta lėtai, lėčiau mažėja ir priklausomybė. Bet kaip ten bebūtų energetika, o ypač elektros energija jau tapo neatsiejama gyvenimo ir buities dalimi, todėl būtina užtikrinti kokybišką elektros energijos tiekimą visų grupių vartotojams.

Darbo objektas: Elektros montavimo paslaugų įmonės veiklos organizavimas ir ekonominis projekto pagrindimas
Darbo tikslas: susipažinti su elektros montavimo įmonės steigimu ir jos organizavimo principais, apskaičiuoti ir numatyti projekto vertę.
.
Darbo užduviniai:
1. Elektros montavimo paslaugų įmonės steigimas ir veikla
2. apskaičiuoti elektromontavimo paslaugų kainą;
3. Techninio projekto dokumentacija ir ekonominis pagrįstumas
4. Mokėti organizuoti elektros montavimo darbų grafikus ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai13
Dydis70.07 KB
Autoriusnerijus
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasJ. Juozaitienė
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Elektros montavimo paslaugu imones AB Saugi elektra veiklos organizavimas ir ekonominis projekto pagrindimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 28 puslapiai 
  • Šiaulių valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • J. Juozaitienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą