Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Ekonominės veiklos analizė: UAB "Danone"

Ekonominės veiklos analizė: UAB "Danone"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas. Išanalizuoti UAB "Danone" valdymo tvarką, įmonės veiklos turinį, jos specifiką. Įmonės tikslai, veiklos sritys ir funkcijos. Įmonės socialinių ir ekonominių tikslų sistema. Tikslų ir strategijos pasirinkimo svarba, siekiant įmonės rezultatų. Gamybos organizavimas įmonėje. Gaminio ir gamybos proceso charakteristikos. Įmonės turtas. Ilgalaikis turtas. Trumpalaikis turtas. Gamybos funkcija ir gamybinis pajėgumas. Gamybos planavimas. Darbo organizavimas įmonėje. Darbo organizavimo ir personalo svarba įmonės veiklos rezultatyvumui ir planų įgyvendinimui. Darbuotojų poreikio nustatymas įmonėje. Darbo laiko planavimas ir apskaita. Darbo užmokesčio reikšmė įmonės veikloje. Įmonės sąnaudos. Planuojamo laikotarpio išlaidų sąmata. Veiklos sąnaudų struktūra ir jų skaičiavimas. Įmonės produkcijos savikaina. Įmonės atsargos, sandėliavimo ir transporto ūkio organizavimas. Materialinių išteklių sudėtis ir poreikio nustatymas. Transporto ūkio organizavimas. Prekių realizavimas. Pajamų reikšmė įmonėje. Kaina. Kainų nustatymo metodai. Pardavimų planavimas. Išvados.

Ištrauka

UAB "Danone" jau daugiau kaip keturiasdešimt metų yra viena stambiausių ir moderniausių pieno perdirbimo kompanijų. Šios įmonės "Motto" – gaminti tik aukščiausios kokybės natūralius produktus sveikesniam ir lengvesniam gyvenimui. Pagrindinis įmonėje gaminamas produktas – jogurtas "Activia" yra vienas iš populiariausių ir mėgiamiausių lietuvoje. Bendrovėje sukurta ypatingai stipri specialistų komanda, kurią vienija bendros vertybės, bendri tikslai ir siekiai. UAB "Danone" darbuotojų kolektyvas viena iš įmonės stiprybių, leidžiančių pasiekti puikių rezultatų visose veiklos srityse. Labai svarbus darbuotojas įmonėjė – administratorius, kadangi jis yra bendrovės veidas, kojos ir rankos, jis perteikia organizacijos dvasią. UAB "Danone" administratoriaus pagrindinės funkcijos yra šios:
administracinis biuro veiklos užtikrinimas: sekretoriato darbo kontrolė, aprūpinimas kanceliarinėmis prekėmis, eksploatacinių medžiagų pirkimas, vizitinių kortelių užsakymas, organizacinių klausimų sprendimas, darbas, susijęs su struktūriniais pokyčiais, ryšių su išorės institucijomis palaikymas. Kartais biuro administratoriui pavedama valdymo sprendimų vykdymo kontrolė;
atstovavimas įmonei: komandiruotės, svečių priėmimas, dalykinių susitikimų organizavimas, klientų aptarnavimas ir pan.
Taigi administratorius formuoja įmonės įvaizdį, todėl net ir visos įmonės veiklos sėkmingumas nemažai priklauso nuo šio darbuotojo.
Darbo tikslas. Išanalizuoti UAB ,,Danone" valdymo tvarką, įmonės veiklos turinį, jos specifiką.
Darbo uždaviniai:
1. Išskirti įmonės tikslus;
2. Apibūdinti gamybos organizavimą įmonėje;
3. Apibūdinti darbo organizavimą įmonėje;
4. Apibūdinti įmonės sąnaudas;
5. Išanalizuoti įmonės atsargų ir transporto ūkio organizavimą;
6. Išnagrinėti prekių realizavimą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis33 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis59.21 KB
AutoriusLaima
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasN. Kablienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Ekonomines veiklos analize UAB Danone [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 33 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 1 Klasė/kursas
  • N. Kablienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą