Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Investicinė parama Lietuvos žemės ūkio subjektams ir jos vertinimas

Investicinė parama Lietuvos žemės ūkio subjektams ir jos vertinimas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738
Aprašymas

Įvadas Darbo tikslas - išanalizuoti ir įvertinti investicijų į Lietuvos žemės ūkį būdus ir svarbą. Žemės ūkio investicinės paramos tikslai, uždaviniai ir prioritetinės kryptys. Žemės ūkio investicijų samprata. Žemės ūkio investicijų reikšmė ir tikslai. Žemės ūkio investicijų Lietuvoje kryptys. Strateginiai tikslai žemės ūkyje. Kaimo ir žemės ūkio plėtros politika. Investicinės paramos gavimo sąlygos ir apribojimai. Investicinės paramos prioritetinės kryptys. Investicinės paramos finansavimo šaltiniai ir sąlygos. Žemės ūkio investicijas sąlygojantys veiksniai. Valstybės investicijų reguliavimas. Valstybinės investicijos į žemės ūkį, jų struktūra ir apimtys. Tiesioginės užsienio investicijos. Investicinės paramos priemonių vertinimas. Investicijų įgyvendinimo vertinimas. Kaimiškųjų regionų investicinio klimato vertinimas. Ūkininkų ūkių socialinės atsakomybės skatinimo priemonių vertinimas. Išvados.

Ištrauka

Agrarinė reforma yra nuosavybės santykių transformavimo rezultatas. Dėl šio proceso keičiasi ūkio ir kapitalo struktūra.
Svarbiausias šios reformos tikslas - kuo skubiau restruktūrizuoti žemės ūkį. Restruktūrizavimą suprantame ne vien kaip esamos gamybinės, technologinės, organizacinės bei valdymo struktūros tobulinimą, bet ir pačios struktūros keitimą, naujų šakos plėtojimo prioritetų nustatymą. Nustatyti prioritetai turi būti paremti nuosekliu agrarinės ir prekybos politikos priemonių įgyvendinimu, šių sričių investicijų skatinimu.
Lietuvai reikia stipraus žemės ūkio. Bet toks jis bus, tik konkuruodamas rinkose. Valstybė nedelsdama privalo imtis racionalaus ir diferencijuoto lėšų skyrimo kaimui. Juk vienokios valdžios paramos reikia mažą sklypą turinčiam, kitokios – stambiam ūkininkui ar bendrovei, dar kitokios – iš kaimo verslo gyvenančiam žmogui. Vieni turi sulaukti socialinės paramos, kiti – pagalbos prekiniam ūkiui stiprinti ir dalyvauti rinkoje. Ne mažiau svarbi ir trečioji kaimo raidos kryptis – su žeme susijusių smulkių verslų plėtotė.
Darbo tikslas - išanalizuoti ir įvertinti investicijų į Lietuvos žemės ūkį būdus ir svarbą.
Darbo uždaviniai – išanalizuoti žemės ūkio investicijų esmę, apimtis, charakterizuoti valstybės investicijų į žemės ūkį politiką, išanalizuoti užsienio investicijų apimtis, ES struktūrinių fondų lėšų ( taip pat ir SAPARD) įsisavinimo problemas, investicijų įgyvendinimą Lietuvoje.
Darbo objektas – žemės ūkio investicinė parama Lietuvoje.
Darbo metodai – tiriant ir analizuojant žemės ūkio investicijų paramą Lietuvoje ir užsienyje, naudotasi teisės aktų, literatūros šaltinių bei statistinės analizės metodas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-04-01
DalykasEkonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis36 puslapiai 
Literatūros šaltiniai23 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis353.31 KB
AutoriusOdeta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasJ. Kirstukas
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Investicine parama Lietuvos zemes ukio subjektams ir jos vertinimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 36 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 4 Klasė/kursas
  • J. Kirstukas
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą