Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje

Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Elektroninės bankininkystės samprata. Elektroninės bankininkystės plėtra pasaulyje ir Lietuvoje. Lietuvos bankų teikiamos elektroninės bankininkystės paslaugos. Išvados.

Ištrauka

Šiandien vis daugiau įvairių paslaugų yra perkeliama į elektroninę erdvę, todėl neišeidami iš namų galime sutvarkyti didelę dalį savo reikalų. Ne išimtis ir finansų sritis. Bankai siūlo daugybę elektroninių paslaugų, kurios padaro mūsų gyvenimą daug patogesnį. Šis darbas ir yra skirtas elektroninei bankininkystei.
Pirma darbo dalis skirta elektroninės bankininkystės sampratai apibrėžti. Joje bus pateikta elektroninės bankininkystės samprata, kuri dažnai yra painiojama su internetinės bankininkystės sąvoka. Tačiau elektroninė bankininkystė yra daug platesnis terminas, apimanti bankinių paslaugų teikimą bet kokiomis elektroninėmis priemonėmis, nesant tiesioginio kontakto tarp banko darbuotojo ir kliento. Tai – ne tik internetinė bankininkystė, bet ir asmeninio kompiuterio bankininkystė, telefoninė bankininkystė, mobilioji bankininkystė ar TV bankininkystė. Darbe daugiausiai dėmesio bus skiriama internetinės bei mobiliosios bankininkystės paslaugoms, teikiamoms Lietuvos bankų. Apskritai šias paslaugas galima suskirstyti į keletą lygių, kurie ir bus trumpai apžvelgti šioje darbo dalyje.
Antrojoje dalyje bus aptarta elektroninės bankininkystės pradžia ir plėtra pasaulyje, tačiau daugiausiai dėmesio skirta jos raidai Lietuvoje. Darbe bus nagrinėjama, kada elektroninė bankininkystė pasiekė Lietuvą, kokie Lietuvos bankai pirmieji pradėjo teikti šias paslaugas, kaip vystėsi šių paslaugų teikimas. Taip pat bus analizuojama, kokias elektroninės bankininkystės paslaugas šiandien siūlo Lietuvos bankai savo klientams.
Atsakant į šiuos klausimus bus remiamasi šia tema išleista literatūra, internete rastais straipsniais bei bankų internetiniais tinklalapiais, tačiau juose nėra pateikiama itin daug informacijos ir duomenų apie šiuo metu esantį elektroninės bankininkystės vartotojų skaičių bei jo kaitą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonomikos referatas
KategorijaEkonomika
TipasReferatai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai8 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis96.22 KB
Autoriusjurate
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Elektronines bankininkystes raida Lietuvoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 12 puslapių 
  • Vilniaus Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą