Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Įmonės ekonominė veikla: stiklo gamyba UAB "Stikora"

Įmonės ekonominė veikla: stiklo gamyba UAB "Stikora"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Įvadas. Trumpa uždarosios akcinės bendrovės UAB "Stikora" apžvalga. Įmonės tikslai, veiklos sritys ir funkcijos. Tikslų ir strategijos pasirinkimo svarba, siekiant įmonės rezultatų. Pagrindiniai ekonominiai rodikliai ir jų tarpusavio ryšiai bei poveikis galutiniams veiklos rezultatams. Įmonės socialinių ir ekonominių tikslų sistema. Gamybos organizavimas įmonėje. Gaminio ir gamybos proceso charakteristikos. Gamybiniai ištekliai. Gamybos funkcija ir gamybinis pajėgumas. Gamybos planavimas: ilgalaikės prognozės, einamieji planai, operatyvinis planavimas. Gamybos proceso aprašymas. Gamybinių pajėgumų planavimas. Darbo organizavimas įmonėje. Darbo organizavimo ir personalo svarba įmonės veiklos rezultatyvumui ir planų įgyvendinimui. Darbuotojų poreikio nustatymas įmonėje. Darbo laiko reikšmė įmonės veikloje; planavimas,apskaita. Darbo užmokesčio reikšmė įmonės veikloje; personalo darbo užmokesčio fondas; darbuotojų atlyginimai ir pagrindiniai mokesčiai, darbo užmokesčio ir pelno priklausomybė. Įmonės sąnaudos. Planuojamo laikotarpio išlaidų sąmata. Veiklos sąnaudų struktūra ir jų skaičiavimas. Gaminio savikainos kalkulacija. Įmonės produkcijos (paslaugų) savikaina. Materialinių išteklių sudėtis ir poreikio nustatymas. Prekių realizavimas. Pajamų reikšmė įmonėje. Kaina: sąvokos; struktūra; įtaka gamybos (pardavimų) apimtims bei įmonės pelnui; nustatymo metodai. Pardavimų apimties – kaštų – pelno priklausomybė: "lūžio taško" nustatymo būdai. Išvados.

Ištrauka

Šių dienų Lietuvos ekonomikos būklė yra sudėtingoje situacijoje, ir tikrai nėra tokia kuri užtikrintų aukštą pragyvenimo lygį ar pagrindinių makroekonomikos rodiklių gerėjimą. Kiekviena pelno siekianti įmonė, norinti vystyti pelningą veiklą bei išsilaikyti konkurencinėje rinkoje, labai didelį dėmesį turi skirti savo finansinei ir ekonominei būklei. Šiame darbe reikės apibrėžti įmonės ekonominę veiklą. Svarbiausia bus apibrėžti įmonės tikslus, veiklos sritis ir funkcijas. Taip pat išsiaiškinti gamybos ir dabo organizavimą įmonėje. Išnagrinėti įmonės sąnaudas ir prekių realizavimą.
UAB "STIKORA" pradėjo savo veiklą 1999 metų sausio 11 dieną. Jau nuo pat pirmų gyvavimo dienų firma orientavosi į lenkto stiklo gamybą šaldymo vitrinoms, interjerui, tame tarpe ir pagal individualius projektus. Kartu su gamyba įmonė pradėjo automobilių stiklų keitimą. 2000 metais buvo įsisavinta stiklo paketų autobusams bei mikroautobusams gamyba bei montavimas. Dar tais pačiais metais įmonė pradėjo išsihermetinusių (aprasojusių) stiklo paketų restauravimą. 2001 metais įmonė pradėjo gaminti sferinius automobilių veidrodėlius ir įsisavino stiklo įbrėžimų poliravimo technologijas. 2002 metais įsikūrė filialas Kaune, kur buvo suprojektuota ir pasistatyta stiklo lenkimo krosnis, kurios pagalba galima išlenkti ne tik paprastą stiklą, bet ir karščiui atsparų stiklą autoriniams židiniams. 2004 metais "Stikora" suprojektavo ir pasistatė universalų lenkto stiklo grūdinimo įrenginį. Tai leido greitai ir kokybiškai gaminti ne tik stiklus autotransportui, bet ir saugų stiklą dušo kabinoms, baldams, interjerui, šviestuvams, jachtoms, bei sudėtingus stiklus statybinei ir žemės ūkio technikai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis69.42 KB
AutoriusNesta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKauno kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones ekonomine veikla stiklo gamyba UAB Stikora [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą