Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Verslo ekonomika: UAB "Moterų stilius"

Verslo ekonomika: UAB "Moterų stilius"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – atlikti pagrindinių įmonės veiklos rodiklių skaičiavimą ir analizę. Planuojamas pagaminti gaminių skaičius Gamybinei programai įvykdyti reikalingas pagrindinių darbininkų skaičius Gamybinei programai įvykdyti reikalingas įrengimų skaičius. Pagrindinių medžiagų poreikis. Medžiagų išlaidos produkcijos vienetui, atskiriems gaminiams ir visai produkcijai pagaminti. Vienetiniai įkainiai ir pagrindinių darbininkų darbo užmokestis bei įmokos socialiniam draudimui pagal gaminius iš viso. Vieno gaminio, atskirų gaminių ir visos planuojamos pagaminti produkcijos tiesioginės gamybos išlaidos. Administracijos darbuotojų ir pagalbinių darbininkų darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. Elektros energijos poreikis ir išlaidos varikliams varyti. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija. Netiesioginės gamybos išlaidos. Atskirų gaminių, visos produkcijos ir vieno gaminio gamybinė savikaina. Planuojamos parduoti produkcijos gamybinė savikaina (pardavimo savikaina). Įmonės veiklos sąnaudos. Atskirų gaminių, visos produkcijos ir vieno gaminio komercinė savikaina. Gaminių pardavimo kaina. Planuojamos pardavimo pajamos. Įmonės bendrasis, veiklos ir grynasis pelnas. Bendrasis ir grynasis pardavimo pelningumas. Nenuostolingo pardavimo masto vertinė išraiška. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Įmonės veikla yra gana sudėtinga. Šiuo metu pasaulyje yra labai daug įvairių, panašia ar visiškai skirtinga veikla užsiimančių įmonių, vienos yra didelės kitos vidutinės dar kitos mažos. Kai kurios iš jų bankrutuoja, o kai kurios klesti ir atneša didžiulius pelnus.
Įmonės ekonomika tiesiogiai susijusi su vienu ar kitu gamybos procesu. Jis, priklausomai nuo ekonominės veiklos pobūdžio, gali būti ir yra skirtingas bei įvairus. Gamybos procesui būdingos šios sudedamosios dalys: darbas, darbo priemonės ir darbo objektai. Tam, kad vyktų gamybos procesas, turi būti visos šios sudėtinės dalys. Įmonė turi turėti pakankami darbo jėgos (specialistų, darbininkų ir kt.), įrengtas patalpas, reikiamus technologinius įrengimus, įsigyti žaliavų, pagrindinių ir pagalbinių medžiagų, komplektuojamų detalių ir kt., o tam reikia išlaidų.
Įmonė – ūkinis vienetas, turintis savo firmos vardą, įsteigtas įstatymų nustatyta tvarka tam tikrai komercinei-ūkinei veiklai. Įmonę sudaro medžiaginiai-daiktiniai, finansiniai ir nematerialūs aktyvai, teisės ir pareigos. Įmonė gali veikti kaip juridinis arba fizinis asmuo.
Šiame darbe bus padaryti UAB "Moterų stilius" 2011 m., ekonominių veiklos rodiklių skaičiavimas ir analizė, kurių tikslas yra įvertinti bei prognozuoti uždarosios akcinės bendrovės veiklos rezultatus. Šiais skaičiavimais bus siekiama sumažinti gamybos riziką ir išvengti neigiamų pasekmių t.y. nuostolių.
Kursinis darbas susideda iš dviejų dalių : tiriamosios ir išvadų. Tiriamojoje dalyje bus pateiktos lentelės ir po jomis skaičiavimai, kurie padės sužinoti kaip dirbs bendrovė, kiek sukurs darbo vietų, kokius atlyginimus mokės ir kita.

Darbo tikslas – atlikti pagrindinių įmonės veiklos rodiklių skaičiavimą ir analizę.
Darbo uždaviniai:
1. Apskaičiuoti įmonės ekonominius rodiklius;
2. Išanalizuoti įmonės veiklą;
3. Pateikti pasiūlymus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis29 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis72.79 KB
AutoriusAuguste
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/Dėstytojaslekt. S. Valantukevičienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo ekonomika UAB Moteru stilius [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 29 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 4 Klasė/kursas
  • lekt. S. Valantukevičienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą