Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Pirkimo ir pardavimo pasirinkimo sandorių pelningumo tyrimas

Pirkimo ir pardavimo pasirinkimo sandorių pelningumo tyrimas

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Laboratorinis darbas Nr. 4. 7 variantas. Šio darbo tikslas – ištirti pirkimo ir pardavimo pasirinkimo sandorių pelno priklausomybę nuo akcijų rinkos kainos. 1 užduotis. 1 lentelė. Pirkimo pasirinkimo sandorio vertė ir pelnas, kai sandoris buvo pirktas, litais. 2 užduotis. 2 lentelė. Pirkimo pasirinkimo sandorio vertė ir pelnas, kai sandoris buvo parduotas, litais. 3 užduotis. 3 lentelė. Pardavimo pasirinkimo sandorio vertė ir pelnas, kai sandoris buvo pirktas, litais. 4 užduotis. 4 lentelė. Pardavimo pasirinkimo sandorio vertė ir pelnas, kai sandoris buvo parduotas, litais. 5 užduotis. 5 lentelė. Pirkimo pasirinkimo sandorių vertė ir pelnas, kai sandoriai buvo parduoti, litais. 6 užduotis. 6 lentelė. Pardavimo pasirinkimo sandorių vertė ir pelnas, kai sandoriai buvo pirkti, litais. 7 užduotis. 7 lentelė. Pirkimo ir pardavimo pasirinkimo sandorių vertė ir pelnas, kai sandoriai buvo pirkti, litais. 8 užduotis. 8 lentelė. Pirkimo ir pardavimo pasirinkimo sandorių vertė ir pelnas, kai sandoriai buvo parduoti, litais. 9 užduotis. 9 lentelė. Pirkimo pasirinkimo sandorių vertė ir pelnas, kai sandoriai buvo pirkti, ir pirkimo pasirinkimo sandorių vertė ir pelnas, kai sandoriai buvo parduoti, litais.

Ištrauka

Šio darbo tikslas – ištirti pirkimo ir pardavimo pasirinkimo sandorių pelno priklausomybę nuo akcijų rinkos kainos.
Pasirinkimo sandoris – tai sandoris, kuriuo už tam tikrą kainą įgyjama teisė ateityje pirkti arba parduoti vertybinių popierių ar kito finansinio turto sandoryje sutarta kaina.

1 lentelė. Pirkimo pasirinkimo sandorio vertė ir pelnas, kai sandoris buvo pirktas, litais.

Esant pirkimo pasirinkimo sandorio vykdymo kainai lygiai 34 litams, pasirinkome didesnes bei mažesnes rinkos kainas(intervalas 3 litai) už vykdymo kainą. Pirkimo vertės nėra, kai vykdymo kaina yra didesnė už rinkos kainą. Tuo tarpu, kai vykdymo kaina yra mažesnė už rinkos kainą, sandoris vertę turi, ir rinkos kainai didėjant, pirkimo pasirinkimo sandorio vertė taip pat didėja: kai rinkos kaina yra lygi 37 Lt., pirkimo pasirinkimo sandorio vertė buvo lygi 300 litų, o kai rinkos kaina išaugo iki 46 Lt., pirkimo pasirinkimo sandorio kaina pakilo iki 1200 Lt.
Taip pat matyti, kad didėjant rinkos kainai didėja ir uždirbamas pelnas. Kai rinkos kaina pasiekia 46 litus pelnas yra lygus 1045 Lt. Tuo tarpu, kai rinkos kaina yra mažesnė už vykdymo kainą, yra patiriamas nuostolis. Nuostoliai yra lygūs 155 litams, t.y. sandorio premijai, kurią sumokėjo pirkėjas. Vadinasi nuostoliai yra riboti, o pelnas yra neribotas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonomikos laboratorinis darbas
KategorijaEkonomika
TipasLaboratoriniai darbai
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis42.59 KB
Autoriusdoovilyte
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasJ. Stankevičienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pirkimo ir pardavimo pasirinkimo sandoriu savybiu tyrimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Laboratoriniai darbai
  • 9 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • J. Stankevičienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą