Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>E-verslo modelio pritaikymas TNT kompanijai

E-verslo modelio pritaikymas TNT kompanijai

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Įmonės pristatymas. E-verslo modelio parinkimas. Bendrojo elektroninio verslo modelio pritaikymas. Elektroninio verslo modelio pritaikymas. Sukuriama modelio vertė. Laiko sąnaudos. Paslaugų kokybė. Kaštų mažinimas. Konkurencinis pranašumas.

Ištrauka

Natūralu, jog vystantis technologijoms, jos integruojamos į verslą. Ne išimtis yra ir internetinių tinklų atsiradimas. Ilgainiui sparčiai augant interneto vartotojų ratui iš pradžių didelės įmonės, o vėliau ir dauguma mažųjų pradėjo savo veiklą kreipti naujų technologijų integravimo linkme. Vystantis technologijoms ir atsiradus jų pritaikomumui versle, kartu atsiranda ir įvairios metodologijos, kurios leidžia tas technologijas įsisavinti.
Kadangi kiekvienai problemai spręsti visuomet galima rasti kelis sprendimo variantus, tai ir e-verslas neapsiriboja siaurąją pirkimo-pardavimo kryptimi, kaip galima pagalvoti. E-verslo modeliai informacines technologijas integruoja įvairiuose veiklos stadijose. Taigi, labai svarbu pasirinkti tinkamą, kad būtų galima išnaudoti visus privalumus.
Šiame darbe stengsimės atrinkti efektyviausią e-verslo modelį vienai žinomiausių siuntų gabenimo kompanijų visame pasaulyje – TNT. Analizuosime įmonės aplinką (konkurentus, vartotojus), kad būtų galima išsiaiškinti modelio efektyvumą bei reikalingumą. Galiausiai pateiksime pasirinkto modelio vertės analizę, kurios pagalba bus galima išsiaiškinti, kokią naudą iš šio modelio gautų įmonė bei vartotojai jį įdiegus.
Rašant šį darą buvo naudotasi įvairios paskirties bei pobūdžio literatūros šaltiniais. Ieškota informacijos tiek vadovėliuose, tiek įvairiuose straipsniuose ar kitose metodiniuose šaltiniuose. Be tradicinių šaltinių, medžiagos buvo ieškota ir internete. Ieškota tiek oficialios informacijos, analitinių straipsnių, tiek įvairios kitos medžiagos, kurią būtų galima panaudoti siekiant šio darbo tikslų. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis20.23 KB
Autoriuskaramelboy
Viso autoriaus darbų20 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Everslo modelio pritaikymas TNT kompanijai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 10 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą