Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Ekonominiai rodikliai: AB "DnB Nord"

Ekonominiai rodikliai: AB "DnB Nord"

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Ekonominiai rodikliai ir jų tobulinimo galimybės: bankas AB "DnB Nord". Įvadas. Ekonominių rodiklių teorinė analizė. Ekonominių rodiklių samprata ir paskirtis. Išlaidų įtaka ekonominiams įmonės veiklos rezultatams. AB "DnB Nord" banko ekonominių rodiklių įvertinimas. Banko veiklos pristatymas. Ekonominių banko rodiklių įvertinimas. Pelningumo rodiklių analizė. Pajamų ir grynojo pelno analizė. Išlaidų įtaka banko ekonominiam efektyvumui. AB "DnB Nord" banko ekonominių rodiklių tobulinimo kryptys. Banko strateginės veiklos tobulinimas. Išvados. Darbas iliustruotas grafikais. Išnašos.

Ištrauka

Aktualumas. Augant rinkos ekonomikai, įmonių ekonominio efektyvumo vaidmuo nuolatos didėja. Įmonė turi užsiimti verslu, kaupti ir skolintis pinigus, juos investuoti, o tada gauti pakankamai lėšų verslo konkurencingumui ir jo plėtrai palaikyti, skoloms grąžinti.
Išanalizuoti ir įvertinti ekonominę būklę padeda tokie rodikliai kaip pelningumo, mokumo, veiklos efektyvumo.
Ekonominių rodiklių analizė yra viena iš aktyviausių įmonės valdymo sistemos funkcijų. Ji padeda nustatyti įmonės veiklos ekonominiu aspektus, įvertinti esamą padėtį ir ateities perspektyvas. Jos dėka įmonės vadovai gali priimti optimalius valdymo sprendimus, racionalius jų variantus. Ekonominė analizė atliekama remiantis apskaitos informacija, padeda laiku atskleisti įvairių veiklos sričių ir įmonės padalinių darbo trūkumus, numatyti jų šalinimo ir veiklos efektyvumo didinimo priemones. Analizuojant atskleidžiami vidiniai rezervai ir galimybės geriau dirbti, racionaliau naudoti materialinius, darbo ir finansinius išteklius.
Problema. Rinkos ekonomikos sąlygomis nuolat didėja konkurencija tarp įmonių: taikomos įvairiausios formos, metodai ir priemonės savo tikslams pasiekti. Įmonėms, siekiančioms išsilaikyti rinkoje ir įgyvendinti savo veiklos strategijas, būtina realiai įvertinti ne tik savo, bet ir konkurentų ekonominę būklę. Tam būtina žinoti įmonės ekonominės būklės įvertinimo metodikas, kurių taikymas gali labai paveikti įmonės veiklos rezultatus, padėti nustatyti rizikingiausias veiklos sritis, spręsti esamas ir būsimas problemas, atskleisti nepanaudotus rezervus.
Darbo tikslas – atlikti AB DnB Nord banko ekonominių rodiklių analizę ir pateikti šių rodiklių tobulinimo kryptis.
Darbo uždaviniai. Nustatytam tikslui pasiekti buvo suformuluoti tokie uždaviniai:
 apibrėžti ekonominių rodiklių sampratą ir paskirtį,
 nustatyti išlaidų įtaką įmonės ekonominiam veiklos efektyvumui,
 atlikti banko ekonominių rodiklių analizę,
 pateikti banko strateginės veiklos tobulinimo kryptis.
Darbo objektas – AB DnB Nord banko veiklos analizė.
Darbo metodai. Darbą sudaro trys pagrindinės dalys: pirmoje dalyje darbo autorė nagrinėjo teorinius ekonominių rodiklių aspektus, pabrėždama jų sampratą bei paskirtį. Antroje darbo dalyje autorė atliko banko ekonominių rodiklių analizę – turto ir kapitalo pelningumo bei pajamų ir išlaidų santykio analizę, o trečioje dalyje pateikė strategines banko veiklos kryptis, kurių tobulinimas įtakos ekonomių rodiklių efektyvumą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-04-18
DalykasEkonomikos referatas
KategorijaEkonomika
TipasReferatai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis36.46 KB
AutoriusŽivilė
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasI. Juknytė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Ekonominiai rodikliai AB DnB Nord [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 13 puslapių 
  • Kauno kolegija / 3 Klasė/kursas
  • I. Juknytė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą